Custom text 1

Telefón : +421 905  851 933

Vyhľadávanie

V ponuke je 308 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Lokalita

Ako rýchlo predať nehnuteľnosť?

 

„CHCEM SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ RÝCHLO PREDAŤ!“

Rozhodli ste sa predať svoj dom a nemôžete sa dočkať, kedy si kúpite nové miesto na svoje bývanie. Vo Vašej ceste k novému a šťastnému bývaniu Vám stojí iba jedna vec: V prvom rade musíte predať vašu súčasnú nehnuteľnosť. Dúfate, že získanie ponuky nebude trvať dlhé mesiace, pretože svoju nehnuteľnosť chcete rýchlo predať!

PRVÝ DOJEM JE NAJDÔLEŽITEJŠÍ

Pri obhliadke je prvý dojem kupujúcich najdôležitejší a preto, dbajte na to aby Vaša nehnuteľnosť bola dôkladne čistá a pôsobila príjemne. 


- UPRACTE!
Uvedomujeme si, že po celom dni je upratovanie a príprava Vašej nehnuteľnosti na obhliadku to posledné na čo myslíte, ale čo ak práve to pomôže Vašu nehnuteľnosť rýchlo predať?

Čistota a poriadok zanechajú u kupujúcich dobrý dojem.

- Poutierajte prach, umyte okná, zbavte sa zbytočných vecí! 
Potencionálni kupujúci určite nebudú radi, ak budú musieť prechádzať cez hračky, alebo sa pozerať na špinavé taniere od jedla poprípade povešanú, vypranú bielizeň na stojane. Zbavte sa nepotrebných vecí, alebo ich niekde uložte! V každom prípade sa sústreďte na to, aby veci, ktoré by mohli rušiť výhody Vašej nehnuteľnosti neboli na očiach. Ak predávate dom, tak sa sústreďte hlavne na vzhľad exteriéru. Či už je to pokosený trávnik alebo zostrihané kríky. Verte či nie, aj to môže pri obhliadke pomôcť.

Ďalší tipy pre Vás!

- Čo sa týka spálne, tak dbajte na to aby Vaša posteľ bola taktiež dôkladne upravená. Najlepšie v tomto prípade je použiť neutrálnu bielizeň a spojiť ich s krásnymi dekoračnými vankúšikmi. 
V kúpeľni sa sústreďte hlavne na čisté zrkadlo a krásne poukladané uteráky. Najdôležitejším bodom je schovať fľaštičky z drogérie (šampón, sprchovací gél, atď...)

Taktiež sa zamerajte aj na drobné úpravy, ktoré nie sú finančne náročne, ako napríklad: výmena žiarovky, vŕzgajúce dvere, alebo poškodené kľučky. Môže sa to zdať ako malý detail, ale verte, že aj takéto maličkosti sú pri obhliadkach dôležité!

PS: nezabudnite odkryť žalúzie a otvoriť okná. Vzdušné priestory plné denného svetla dopomáhajú k lepšiemu dojmu z nehnuteľnosti.