Custom text 1

Telefón : +421 905  851 933

Vyhľadávanie

V ponuke je 296 nehnuteľností.
Zoznam nehnuteľností
Lokalita

O spoločnosti

 

 

                                                                                                                  „Vy poznáte cieľ, my vieme, kadiaľ vedie cesta“
 
 
Spoločnosť MAXFIN REAL bola založená na základe dlhoročných skúseností majiteľov v oblasti realitného a finančného biznisu. Sme jednou z prvých spoločností na Slovensku, ktoré spojili realitnú činnosť a komplexné finančné poradenstvo.
 
Našim cieľom je ponúknuť realitnému trhu komplexné, moderné, realitné služby v profesionálnej kvalite. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame profesionálny a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť ako v realitnej oblasti, tak aj v oblasti zabezpečenia financií na kúpu, prípadne rekonštrukciu nehnuteľností. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.
 
Neuniklo našej pozornosti, že za posledné roky sa dôvera klientov voči realitným kanceláriám znížila. Uvedený stav chceme zmeniť. Náš cieľ je jednoznačný, dokázať našim klientom, že vieme byť nápomocní pri rýchlom a zodpovednom predaji, alebo kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti. Realitnú činnosť vykonávame podľa STN EN 15733 Služby realitných maklérov - Požiadavky na poskytovanie služieb realitných maklérov.
 
Profesionálny vzdelávací systém našich maklérov, široké inzertné pokrytie zabezpečené internetovou podporou na 20 najväčších slovenských realitných portáloch je zárukou, že každá nami ponúkaná nehnuteľnosť si nájde svojho kupujúceho.

Spoločnosť MAXFIN REAL pôsobí vo väčšine slovenských krajov. Našim cieľom je pokryť celé  územie Slovenskej republiky tak, aby sme Vám boli kdekoľvek k dispozícii v najkratšom možnom čase. Z uvedeného dôvodu stále vyhľadávame nových spolupracovníkov.
 
Naši obchodníci sú profesionálne školení nielen v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, ale aj v oblasti finančného a úverového poradenstva. Pre Vás to znamená vyšší komfort a profesionálny prístup pri riešení Vašej situácie.
 
Bude nás tešiť, ak nás oslovíte s Vašou ponukou alebo požiadavkou.
 
 
   Peter Komora
obchodný riaditeľ